KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13746188
nr 1374 6188
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Relief. Signerad, daterad 1971,50x100 cm
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:42:48
700 kr
1.000 kr
1.100 kr
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko