KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7618139

nr 761 8139

Blandteknik

C Binnington, kust, signerad 1914, 36x52

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 maj 2012
kl 18:17:09