ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14581023
nr 1458 1023
Gustaviansk stil, 1800-tal. Proveniens Garpenbergs Slott. 238x113 cm
Kondition: slitage
Utrop:
10.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:49:47
27/3 11:55:13
6.000 kr
28/3 19:31:07
- Klassiska
28 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Den Gustavianska stilen