GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 8157566
nr 815 7566
Stekfat
Kina, 1700-tal, längd: 40
Kondition: nagg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 25 mars 2013
kl 20:51:28
1.100 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr