ÖVRIGT / Diverse / Marmorskiva 11018471
nr 1101 8471
Marmorskiva
rokoko, 1700-tal, handhuggen, 45, 5x70
Kondition: nagg i bakkanten
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 10 april 2017
kl 20:24:22
9/4 10:17:49