ÖVRIGT / Leksaker / Skyltdocka 14193170

nr 1419 3170

Skyltdocka

höjd: 173cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:50:37

14/9 12:45:32 1      Vinnande bud