KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Målning 8347045
nr 834 7045
Målning
Allmoge 42 x 260 ca
Kondition: slitage, skador, 2 delar
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 juni 2013
kl 20:12:51
150 kr
250 kr
250 kr
400 kr
350 kr
450 kr
500 kr
700 kr
600 kr
800 kr