KONST / Litografier / Litografier 8484100

nr 848 4100

Ã…ke Pettersson (NÃ…W)

(f. 1925), Sverige

Litografier, 5 st, Ã…ke Pettersson (NÃ…W) (f. 1925), signerad

måndag 23 september 2013
kl 20:34:45

Ã…ke Pettersson (NÃ…W)

Läs mer om Ã…ke Pettersson (NÃ…W)