ART / Lithographs / Litographs in colors 13051260
nr 1305 1260
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
2 pcs. Mona Huss Walin (b. 1944), Sweden. Numrerade och signerade. Subject: 60x43 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Numrerade och signerade. Motivet: 60x43 cm
Mona Huss Walin, born 1944 in Stockholm, Swedish painter.
800
SEK 900
Monday February 3 2020
at 20:29:38
500 kr
700 kr
800 kr
Mona Huss Walin
Read more about Mona Huss Walin