KONST / Litografier / Färglitografier 12746345
nr 1274 6345
Josef Schibli
(f. 1925), Sverige
Färglitografier, 4 st, Kulturfragment, signerade. Motivet: ca 65x50 cm
Josef Schibli, svensk bildkonstnär född 1925 i Lachen am See, Schweiz.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:11:45
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
Josef Schibli
Läs mer om Josef Schibli