KONST / Litografier / Färglitografier 15539236
nr 1553 9236
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 5 st, Stockholmsmotiv. Signerade, numrerade. Färglitografi, bildmått: 39x49, yttermått inklusive ram. 55x64 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:32:29
26/7 13:29:48
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist