KONST / Litografier / Färglitografier 12409187
nr 1240 9187
Iris Lindholm
(1923-2013), Sverige
Färglitografier, 3 st. Iris Lövin Lindholm, Landskap, Signerade, 385-upplaga. Motivet: 31x45
Iris Lindholm, svensk textilkonstnär och bildkonstnä född 1923, död 2013 .
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:47:43
9/3 23:36:30
Iris Lindholm
Läs mer om Iris Lindholm