KONST / Litografier / Färglitografier 17025192
nr 1702 5192
Färglitografier
2 st, Francoise Deberdt EA upplaga. Färglitografi, bildmått: 34x28 cm, yttermått inklusive ram: 59x387 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:42:05
16/5 14:44:16