KONST / Litografier / Färglitografier 15274081
nr 1527 4081
Bengt Wallberg
(1931-2004), Sverige
Färglitografier, 2 st, Barndomen. Signerad, numrerad 71/190, daterad -02. Färglitografi, bildmått: 17x21 cm, yttermått inklusive ram: 25x30 cm
Bengt Wallberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:05:46
7/3 19:54:21
Bengt Wallberg
Läs mer om Bengt Wallberg