KONST / Litografier / Färglitografi 12746542
nr 1274 6542
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, Signerad, numrerad 84/175. Motivet: 50x50 cm
Utrop:
3.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:23:00
8/9 22:41:49
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely