KONST / Litografier / Färglitografi 11546171
nr 1154 6171
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 350/360, Gatubild, motivet: 94x77
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:04:43
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr