KONST / Litografier / Färglitografi 7016227
nr 701 6227
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi , Ulf Greder (f. 1949), 156/360, 55x64 (saknar glas)
Kondition: repa/repor
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 juni 2011
kl 18:02:54
150 kr
250 kr