KONST / Litografier / Färglitografi 8584079
nr 858 4079
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 99/36, signerad, motivet: 38x53
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 november 2013
kl 19:47:38
6/11 19:39:17
400 kr
11/11 18:51:08
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén