KONST / Litografier / Färglitografi 6104472
nr 610 4472
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi , Signerad Carin Adler, "vid Waldemarsudde" 19/200
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 november 2009
kl 17:33:33
250 kr
250 kr
300 kr