KONST / Litografier / Färglitografi 6878140
nr 687 8140
Färglitografi
Signerad, -94, 73/200, "Den vita clownens affär", 50x42
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 mars 2011
kl 18:29:46
250 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr