KONST / Litografier / Färglitografi 14193383
nr 1419 3383
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, bildmått: 24x18, yttermått inklusive ram: 53x43 cm. Signerad
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:24:11
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)