KONST / Litografier / Färglitografi 16427380
nr 1642 7380
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 26/310. Färglitografi, bildmått: 22x30 cm, yttermått inklusive ram: 37x48 cm
måndag 16 september 2024
kl 20:53:04
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson