KONST / Litografier / Färglitografi 11919076
nr 1191 9076
Philippe Henri Noyer
(1917-1985), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 180/180, bladets mått: 85x60 cm
Philippe Henri Noyer, fransk bildkonstnär född 1917, död 1985.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 juni 2018
kl 19:26:26
18/6 19:00:34
Philippe Henri Noyer
Läs mer om Philippe Henri Noyer