KONST / Litografier / Färglitografi 10928074
*
nr 1092 8074
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Färglitografi, 2 st, Sofia Linde (f. 1980), 50-Upplaga, bladets mått: 44x62
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2017
kl 20:12:38
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sofia linde svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Sofia Linde
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
nr 1092 8074
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Färglitografi, 2 st, Sofia Linde (f. 1980), 50-Upplaga, bladets mått: 44x62
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2017 |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sofia linde svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



