KONST / Litografier / Färglitografi 14309218

nr 1430 9218

Reinhold Ljunggren

(1920-2006), Sverige

Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 158/460, yttermått inklusive ram: 33x42-42x33 cm

Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 8 november 2021
kl 20:54:07

Reinhold Ljunggren

Läs mer om Reinhold Ljunggren