KONST / Litografier / Färglitografi 16228030
nr 1622 8030
Färglitografi
Owen Dippie. Signerad, numrerad 5/50, "Master Ninjas". Färglitografi, bildmått: 23x89cm, yttermått inklusive ram: 42x106cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:44:46
100 kr
350 kr
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
900 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)