KONST / Litografier / Färglitografi 16558403
nr 1655 8403
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
"Fossilt IV". Signerad, numrerad 99/330, daterad 1995. Färglitografi, bildmått: 24x33 cm, yttermått inklusive ram: 47x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 november 2024
kl 18:32:03
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist