KONST / Litografier / Färglitografi 17412099
nr 1741 2099
Nils Erik Johansson
(f. 1950), Sverige
Signerad, numrerad 205/360, Confidencen. Färglitografi, bildmått: 50x35 cm, yttermått inklusive ram: 70x52 cm
Nils Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1950 i Karlskrona.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:59:31
17/11 16:54:30
17 nov
Nils Erik Johansson
Läs mer om Nils Erik Johansson