KONST / Litografier / Färglitografi 14519131
nr 1451 9131
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 121/360, Waxholm. Färglitografi. Bladets mått: 72x86cm, oramad, oramat löst blad
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:48:03
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr