KONST / Litografier / Färglitografi 16602065
nr 1660 2065
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Restaurang. Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 55x72 cm, yttermått inklusive ram: 76x91 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:32:24
24/11 23:10:48
300 kr
25/11 20:27:24