KONST / Litografier / Färglitografi 14609400
nr 1460 9400
Färglitografi
Magdalena Kossakowska Signerad, numrerad 147/290. Färglitografi, bildmått: 55x68cm, yttermått inklusive ram: 76x88cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:15:59
9/4 17:06:36