KONST / Litografier / Färglitografi 12332157
nr 1233 2157
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Vänner i Ateljén. Signerad, numrerad 102/190, löst blad, bladets mått: 76x56
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:39:49
30/1 21:23:08