KONST / Litografier / Färglitografi 12533223
nr 1253 3223
Lisa Netz
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Kanna. Signerad, numrerad 115/250. Motivet: 24x22 cm
Lisa Netz, svensk målare född i Falun 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:21:19
150 kr