KONST / Litografier / Färglitografi 13658162
nr 1365 8162
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 19/350, daterad 1975. Motivet: 29x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:27:54
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
6
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe