KONST / Litografier / Färglitografi 15307158
nr 1530 7158
Lennart Landqvist
(f. 1925), Sverige
Signerad, numrerad 38/125, daterad -85. Färglitografi, bildmått: 88x61 cm, yttermått inklusive ram: 100x71 cm
Lennart Landqvist, svensk målare och grafiker född i Mölndal 1925.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:33:55
27/3 19:28:55
Lennart Landqvist
Läs mer om Lennart Landqvist