KONST / Litografier / Färglitografi 16197210
nr 1619 7210
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Stilleben. Signerad, numrerad 306/350. Färglitografi, bildmått: 52x38 cm, yttermått inklusive ram: 70x54 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:25:29
8/5 19:17:13
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow