KONST / Litografier / Färglitografi 16428293
nr 1642 8293
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad EA upplaga. Färglitografi, bildmått: 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 56x63 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:25:11
2.000 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow