KONST / Litografier / Färglitografi 13138213
nr 1313 8213
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 231/360, "förlåt till Souvenir". Motivet: 66x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:00:29
9/3 21:42:10
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg