KONST / Litografier / Färglitografi 14897061
nr 1489 7061
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Signerad, interiör. Färglitografi, bildmått: 24x20cm, yttermått inklusive ram: 39x31,5cm
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
500 kr
måndag 12 september 2022
kl 19:08:05
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren