KONST / Litografier / Färglitografi 14688299
nr 1468 8299
John Christoforou
(1921-2014), Storbritannien
Signerad, numrerad 43/90. Färglitografi, bildmått: 66x49, yttermått inklusive ram: 79x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:36:54
24/5 12:57:04
John Christoforou
Läs mer om John Christoforou