KONST / Litografier / Färglitografi 16795126
nr 1679 5126
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 41/190. Färglitografi, bildmått: 65x55 cm, yttermått inklusive ram: 80x68 cm
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 februari 2025
kl 19:47:40
13/2 19:59:59
300 kr
13/2 22:58:47