KONST / Litografier / Färglitografi 9884008
nr 988 4008
Irene Kson Ullberg
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, Irene Kson Ullberg (f. 1930), 93/260, signerad, -57, motivet: 36x43
Irene K:son Ullberg, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:00:11
150 kr
19 okt
Irene Kson Ullberg
Läs mer om Irene Kson Ullberg