KONST / Litografier / Färglitografi 14024473
nr 1402 4473
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/285, daterad -79. Motivet: 60x44, yttermått inklusive ram: 82x62 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:11:51
5/6 22:35:46
300 kr
7/6 18:00:08
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson