KONST / Litografier / Färglitografi 16428315
nr 1642 8315
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Signerad, numrerad 28/75. Färglitografi, bildmått: 51x36 cm, yttermått inklusive ram: 70x51 cm
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:23:30
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert