KONST / Litografier / Färglitografi 11543392
nr 1154 3392
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 105/260, båtar, motivet: 75x60
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 januari 2018
kl 20:09:41
23/12 22:19:41
100 kr
3/1 17:22:24