KONST / Litografier / Färglitografi 11755401
nr 1175 5401
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -81, numrerad 276/360, motivet: 46x62
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 april 2018
kl 20:57:11
12/4 08:45:29
400 kr
13/4 09:30:12
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner