KONST / Litografier / Färglitografi 12167529
nr 1216 7529
Färglitografi
Gösta Gustafsson, "Trädet". Signerad, daterad -82, numrerad 191/300. Motivet: 60x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:17:34
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)