KONST / Litografier / Färglitografi 8805329

nr 880 5329

Georges Laporte

(1926-2000), Frankrike

Färglitografi, George Laporte, strandmotiv, 23/200, motivet: signerad, 44x59

GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 10 mars 2014
kl 18:45:12

Georges Laporte

Läs mer om Georges Laporte