KONST / Litografier / Färglitografi 16034126
nr 1603 4126
Färglitografi
Enfre Nemes. Signerad, numrerad 134/215, komposition. Färglitografi, bildmått: 53x33 cm, yttermått inklusive ram: 65x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:54:32
4/3 18:33:49