KONST / Litografier / Färglitografi 15343102
nr 1534 3102
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Segelskuta. Signerad, numrerad 23/150. Färglitografi, bildmått: 22x18 cm, yttermått inklusive ram: 36x31 cm
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 april 2023
kl 20:14:50
16/4 12:08:46